OZNÁMENÍ O DOBROVOLNÉM STAŽENÍ Z PRODEJE VAŘIČE OPTIMUS GEMINI

Společnost Katadyn Produkte AG stahuje z prodeje výrobek Optimus Gemini - přesnosný kempigový dvojvařič (číslo výrobku 8020872) z důvodu rizika poškození těsnění regulátoru tlaku plynu vlivem nerovností povrchu nasedajících kovových částí a možnému následnému úniku plynu z regulátoru. Ve výjimečných případech může toto poškození vést ke vznícení vařiče. Bezpečnost uživatelů je a vždy byla pro značku Optimus nejvyšší prioritou, a proto i když je riziko pro spotřebitele poměrně nízké, vyzýváme majitele tohoto zboží, aby neprodleně přestali vařič používat a vrátili jej prodejci, u kterého jej zakoupili. Prodejce vrátí zákazníkovi plnou cenu, kterou zákazník při koupi vařiče zaplatil.

V případě nejasností při procesu vracení zboží kontaktujte, prosím, velkoobchodního distributora v ČR na sales@transalpinus.cz nebo na telefonu +420 732 883 026.

Omlouváme se za všechny nepříjemnosti způsobené stažením tohoto výrobku z prodeje.

Detailní zprávu ke stažení z prodeje vařiče Optimus Gemini najdete pod odkazem níže v anglickém jazyce na webové stránce společnosti Katadyn Produkte AG: www.katadyngroup.com/de/en/recall